Jozef Jenčo FEZOJ
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 067 52 Habura
- Na trhu od
- 1. júla 2003
- IČO
- 40 572 587
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 12
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jozef Jenčo FEZOJ
Jozef Jenčo FEZOJ – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Habura. Podniká od 1. júla 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad zemné práce,demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu, montáž sadrokartónu a mietkárske práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jozef Jenčo FEZOJ
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 572 587
- Dátum vzniku
- 1. júla 2003
- Miesto podnikania
- 067 52 Habura
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 702-10921
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 18. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jozef Jenčo FEZOJ zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.
-
Zemné práce,demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu
-
Montáž sadrokartónu
-
Mietkárske práce
-
Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
-
Maliarske, natieračské a sklenárske práce
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
- Zemné práce,demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu
- Montáž sadrokartónu
- Mietkárske práce
- Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
- Maliarske, natieračské a sklenárske práce
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy
- Predaj v stánkoch na trhoch
- Prenájom lešenia
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jozef Jenčo FEZOJ?
Miesto podnikania je v obci 067 52 Habura.
Čím sa Jozef Jenčo FEZOJ zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zemné práce,demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu; montáž sadrokartónu; mietkárske práce; bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín.
Aké je IČO – Jozef Jenčo FEZOJ?
IČO je 40 572 587.
Odkedy podniká Jozef Jenčo FEZOJ?
Podnikanie začalo 1. júla 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.